Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki

box1

Artyści

W projekcie uczestniczą: Andrzej Mitan, Grzegorz Rogala, Ryszard Ługowski, Wiesław Wachowski, Piotr Dondajewski, Magdalena Kosek, Marek Zalewski, Anna Drzniewicz, Zenon Kowalczyk i Leszek Sokoll. A także: Jolanta Góralska, Marek Kulikowski i Rafał Reddig

box4

Festiwal od Kuchni

Festiwal od kuchni - ciekawostki organizacyjne, wywiady, relacje z wizyt w pracowniach artystów oraz anegdoty i historie związane z Festiwalem 3M.

Warsztaty i konkurs

Warsztaty i konkurs

Warsztaty odbywające się w trakcie festiwalu są formą praktycznego poznania przebiegu procesu twórczego. Łączą zabawę z pracą koncepcyjną i realizacją dzieła. Zachęcamy także do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym pt: „Woda”.

box6

Internauci polecają

Organizujesz ciekawe wydarzenie kulturalne, chcesz polecić wydarzenie innym. Napisz do nas: co, gdzie, kiedy! Trwa Festiwal 3M Woda, a więc szczególnie warto dać znać, co u was "w wodzie piszczy" !!!

box2

Wydarzenia

Festiwal Sztuki 3M. Woda gościć będzie w Ostrołęce, Ciechanowie i Warszawie. Oprócz festiwalowej wystawy „Woda” planowane są działania w przestrzeni miejskiej. Uczestniczyć będzie 10 twórców reprezentujących różne kierunki w sztuce współczesnej.

box5

Warto zobaczyć - co było, co jest

Subiektywny przewodnik po wystawach, wydarzeniach, muzeach i galeriach. Polecamy ciekawe projekty artystyczne, działania w przestrzeni miejskiej.